2019 03 23, Šeštadienis Portalo filosofija   I  Bendradarbiavimas   I  Kontaktai   I  Atsakomybės ribojimas
              Portalas SVEIKATOS SODAS: Kuo arčiau Gamtos tuo daugiau sveikatos! 

Mažiau spam‘o – švaresnė galva.

img

 

PRAVARTU

      PIRMOJI PAGALBA

      KALENDORIUS

      DOPLERIO RADARAS

      PACIENTŲ TEISĖS

      ECHOSKOPIJA.LT

     „SVEIKATOS SODO“     VIDEO DIENORAŠTIS   

     ziedu piegāde
     Flower Delivery in Riga

 

    

 

Hey.lt - Nemokamas
 lankytojų skaitliukas
  print
"Kuo arčiau Gamtos, tuo daugiau sveikatos!”,  toks sveiko gyvenimo būdo ir medicinos portalo “Sveikatos sodas“ požiūris.

Žmogus gali būti sveikas, jei jo mintys ir darbai atitinka Gamtos dėsnius, jei sugeba laiku pasirūpinti savimi. Neatsitiktinai senovėje gydytojai pagrindinį dėmesį skirdavo dvasinės ir fizinės sveikatos stiprinimo ir išsaugojimo priemonėms. Tvirtinama, kad jie net negydydavę sergančiųjų lėtinėmis ligomis, o medicininę pagalbą suteikdavo tik patyrusiems fizines traumas pacientams.

Šiuolaikinė medicina jau įvertino, kad kovai su ligomis nėra pabaigos, kol stengiamasi vien tik neutralizuoti jų simptomus. Išeitis viena: žvelgti į žmogaus organizmą kaip į visumą, kuri neatsiejama nuo Gamtos ir Evoliucijos procesų, ir šalinti esmines negalavimų priežastis.

Šiam tikslui padės ir senoji natūralios medicinos ar sveikatos profilaktikos patirtis, ir naujausios mokslo žinios, didžiuliu greičiu tobulėjančios gydymo ar tyrimų technologijos.

Todėl portalas „Sveikatos sodas“ siekia pateikti informaciją, kuri padėtų žmonėms išmokti saugoti savo sveikatą, už ją pirmiausiai patiems prisiimti atsakomybę ir paskatintų skirti jėgas harmoningo ir laisvo pasaulio kūrimui.


Reklama:

Svetainių kūrimas, seo paslaugossvetainių kūrimas, seo paslaugos

durys, medinės durys