2019 02 22, Penktadienis Portalo filosofija   I  Bendradarbiavimas   I  Kontaktai   I  Atsakomybės ribojimas
              Portalas SVEIKATOS SODAS: Kuo arčiau Gamtos tuo daugiau sveikatos! 

Mažiau spam‘o – švaresnė galva.

img

 

PRAVARTU

      PIRMOJI PAGALBA

      KALENDORIUS

      DOPLERIO RADARAS

      PACIENTŲ TEISĖS

      ECHOSKOPIJA.LT

     „SVEIKATOS SODO“     VIDEO DIENORAŠTIS   

     ziedu piegāde
     Flower Delivery in Riga

 

    

 

Hey.lt - Nemokamas
 lankytojų skaitliukas
Pagrindiniai kovos su celiulitu būdai – „vidiniai“   print
2013-12-16
Su aplesino žievelės oda anksčiau ar vėliau tenka kovoti kiekvienai moteriai. Ir kaip teigia moksliniai tyrimai, sporto salė čia pagelbėti gali ne tiek jau ir daug. Pagrindiniai kovos su celiulitu būdai – „vidiniai“.

Jokios lygybės

Celiulitas - beveik neišvengiamas moterų palydovas. Mat dailiosios lyties atstovių ląstelės yra apvalios, o jas rišantys audiniai - gana nepatvarūs. Dėl to kalti moteriškieji hormonai estrogenai: dėl jų jungiamąjį audinį lengvai „traiško“ vanduo ir riebalai, kurie kaupiasi tarpląstelinėje erdvėje.

Vyrų gi ląstelės hormono testosterono dėka yra plokščios, o jungiamasis audinys itin tvirtas (štai jums ir lyčių lygybė!). Jeigu vyrui ant kūno atsiranda celiulitas (o taip kartais nutinka), reiškia jis taip nepaiso sveikos mitybos, vartoja per daug alkoholio, kad sutriko jo hormonų pusiausvyra.
Moterų klaidos

Celiulito priežastis - tarp ląstelių užsilaikę skysčiai. Bandydamos kovoti su šia neganda moterys neretai daro klaidų.

Šlapimą varantys preparatai

Lygiai kaip ir tokį poveikį turintys maisto produktai, pavyzdžiui, arbūzai ar kava, šie preparatai „neprasibrauna“ iki tarpląstelinės erdvės. Jie tik pašalina vandenį iš ląstelių ir tirština kraują. Iš tarpląstelinės erdvės šalinti skystį geriausiai tinka kaitinimasis pirtyje arba anticeliulitiniai masažai.

Visiškai atsisakyti druskos taip pat nebūtina

Kenkia jos perteklius. Maždaug šaukštelis druskos per dieną - leistinas kiekis. Geriau vartokite druską, kurioje yra mažesnis natrio ir didesnis kalio kiekis, nes per didelio natrio kiekiai užlaiko organizme skysčius. Nevalgykite rūkytų, konservuotų, sūdytų gaminių - juose druskos yra 5-10 kartų daugiau nei leistina paros norma.

Reklamuojamos priemonės

Kosmetikos priemonės esą šalinančios iš organizmo šlakus - nepadės. Kepenys ir inkstai šlakus šalina patys. Svarbiausia „neperkrauti“ jų per dideliais maisto kiekiais ir toksinais. Jeigu jau šie organai nesusitvarko su šlakais, jokie „valikliai“ nepagelbės. Nieko kito nelieka - tik vizitas pas gydytojus.

Saldūs vynai, alkoholiniai kokteiliai, stiprūs alkoholiniai gėrimai

Tai gėrimai, patinkantys jūsų celiulitui. Būtent jie trukdo kepenims perdirbti toksinus. 1-2 taurės sauso vyno - viskas ką galite leisti sau savaitgalį.
Rūkalai

Nikotinas trukdo deguoniui patekti į ląsteles, o tai stabdo medžiagų apykaitą, įskaitant ir skysčių pašalinimą iš organizmo.

Išbandykite dietą

Norėdamos pakovoti su celiulitu, galite išmėginti mažo kaloringumo dietą. Ji maloni tuo, kad iš esmės nieko nedraudžia, tik riboja suvartojamų riebalų kiekį. Net skaičiuoti kalorijų nereikia - pakanka žinoti, kiek riebalų yra viename ar kitame produkte.

Laikantis mažo kaloringumo dietos, reikia kaitalioti suvartojamų riebalų kiekį: vieną dieną jų pakanka 20-40 g, kitą - iki 60 g.
„Riebiai“ valgyti rekomenduojama 2 kartus per savaitę, „neriebiai“ - 5.
Toms, kurios mėgsta skaičiuoti kalorijas, pranešame: tomis dienomis, kai vartosite didesnį kiekį riebalų, kalorijų norma turi būti 2100-2300 kcal, 540 jų turi būti gaunamos iš riebalų. Kitomis dienomis kalorijų norma yra 1600-1800 kcal, 180-360 jų iš riebalų.

Pasak šią dietą išbandžiusių moterų, ji išties yra veiksminga.

Verta žinoti:

Kovodamos su celiulitu:

mėsą turėtumėte keisti neriebia žuvimi,

riebius padažus - į citrinų sultis,

saldžius vaisius - į uogas ir daržoves,

riebų pieną, kefyrą, jogurtą - į neriebius,

kavą - į žaliąją arbatą.

 SXC.hu - Belovodchenko Anton nuotr.

Atgal  

Dėl straipsniuose aprašytų gydymo, sveikatingumo metodų taikymo ar vaistų vartojimo portalas SVEIKATOS SODAS neatsako. Kreipkitės patarimo pas savo gydytoją, vaistininką ar tos srities specialistą. 
Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami portalo SVEIKATOS SODAS autorinę medžiagą įdėkite aktyvią nuorodą www.sveikatossodas.ltReklama:

Svetainių kūrimas, seo paslaugossvetainių kūrimas, seo paslaugos

durys, medinės durys