2019 01 24, Ketvirtadienis Portalo filosofija   I  Bendradarbiavimas   I  Kontaktai   I  Atsakomybės ribojimas
              Portalas SVEIKATOS SODAS: Kuo arčiau Gamtos tuo daugiau sveikatos! 

Mažiau spam‘o – švaresnė galva.

img

 

PRAVARTU

       PIRMOJI PAGALBA

         KALENDORIUS

      DOPLERIO RADARAS

      PACIENTŲ TEISĖS

      ECHOSKOPIJA.LT

       AKIŲ KLINIKA

       DIETOSCENTRAS.LT

 „SVEIKATOS SODO“     VIDEO DIENORAŠTIS   

ziedu piegāde
Flower Delivery in Riga

 

Hey.lt - Nemokamas
 lankytojų skaitliukas
Tūkstančiai bučinių   print
2010-09-02
Norintieji gyventi ilgai ir laimingai turėtų dažniau bučiuotis. Prie tokios išvados priėjo kanadiečiai mokslininkai. Jie tvirtina: sutuoktinių, kiekvieną dieną pradedančių bučiniu, gyvenimo trukmė 5–7 metais ilgesnė nei taip nesielgiančių.

Be to, bučiniai gali pristabdyti senėjimo procesus, didina gyvybines jėgas ir stiprina imunitetą. Beje, kuo ilgesnis bučinys, tuo aktyviau organizmas gamina antikūnus ir tuo labiau priešinasi bet kokioms infekcijoms.

Kai kurie mokslininkai teigia, kad tarp dažnai besibučiuojančiųjų mažiau sergančiųjų širdies kraujagyslių ligomis, nes tuo metu pagreitėja pulsas, širdis ima stipriau plakti, todėl pagerėja kraujotaka, ląstelės gauna daugiau maisto medžiagų ir deguonies, padidėja gyvybinis aktyvumas.

Bučiniai skatina endorfinų – džiaugsmo hormonų – gamybą, taigi pagerėja nuotaika, o nervų sistema tampa atsparesnė streso poveikiui.

Čikagos stomatologijos instituto specialistai sako, kad bučiuojantis kartu su seilėmis partneriui perduodami natūralūs antibiotikai, turintys teigiamą poveikį dantų emaliui ir saugantys nuo ėduonies nė kiek ne blogiau nei šiuolaikinės dantų pastos arba skalavimo skysčiai.

Dailiosios lyties atstovės turėtų žinoti, jog bučiavimasis – puiki priemonė nuo raukšlių. Šio veiksmo metu veido raumenys ne kartą įsitempia ir atsipalaiduoja, o dėl tokio „masažo“ oda tampa elastingesnė ir stangresnė. Taigi bučiniai gali atstoti sudėtingas kosmetikos procedūras ir kremus.

Nustatyta, kad per vieną bučinį sudeginama iki 10 kilokalorijų. Atrodytų, nedaug, bet jei bučiuojamasi nors dukart per dieną, per kelis mėnesius galima atsikratyti net poros nereikalingų kilogramų – nesilaikant jokių dietų ir neliejant prakaito sporto salėje.

O svarbiausia – bučiavimasis padeda sutuoktiniams susigrąžinti įsimylėjimo laikotarpio romantiką ir dar labiau juos suartina.

Parengė A. Gotautaitė

"Sekundė"

 

SXC.hu -Mateusz Atroszko
nuotr.

Atgal  

Dėl straipsniuose aprašytų gydymo, sveikatingumo metodų taikymo ar vaistų vartojimo portalas SVEIKATOS SODAS neatsako. Kreipkitės patarimo pas savo gydytoją, vaistininką ar tos srities specialistą. 
Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami portalo SVEIKATOS SODAS autorinę medžiagą įdėkite aktyvią nuorodą www.sveikatossodas.ltReklama: Stogų įrengimas Trinkelių klojimas Panevėžyje Plastikiniai langai Medinės durys Mediniai langai Grindinio trinkelės Permanentinis makiažas Vilniuje

Svetainių kūrimas, seo paslaugossvetainių kūrimas, seo paslaugos

durys, medinės durys