2019 03 23, Šeštadienis Portalo filosofija   I  Bendradarbiavimas   I  Kontaktai   I  Atsakomybės ribojimas
              Portalas SVEIKATOS SODAS: Kuo arčiau Gamtos tuo daugiau sveikatos! 

Mažiau spam‘o – švaresnė galva.

img

 

PRAVARTU

      PIRMOJI PAGALBA

      KALENDORIUS

      DOPLERIO RADARAS

      PACIENTŲ TEISĖS

      ECHOSKOPIJA.LT

     „SVEIKATOS SODO“     VIDEO DIENORAŠTIS   

     ziedu piegāde
     Flower Delivery in Riga

 

    

 

Hey.lt - Nemokamas
 lankytojų skaitliukas
Kukli švediškų Kalėdų dvasia   print

Nuotr. Stokholmo senamiesčio širdis – žavi nedidelė aikštė Stortorget, kurioje Kalėdų laikotarpiu šurmuliuoja tradicinių dirbinių ir maisto produktų mugė. Beje, joje stovi ir Stokholmo žymieji raudonasis (Schantzo) ir geltonasis (Seyfridzos) namai.

Plačiau  
Keliautoja: sąmoningas turistas į svetimą šalį nesineš net česnako skiltelės   print
Keliaujant privalu laikytis atsakingo keliavimo principo, nes mes svečioje šalyje visada paliekame kultūrinį, ekonominį ir fizinį pėdsaką, kalba Vilniaus universiteto Orientalistikos centro dėstytoja Ieva Rutė.
Plačiau  
Parazito lerva prasiskverbia pro odą   print
Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) specialistai atkreipia gydytojų ir keliautojų dėmesį į didėjantį įvežtinių parazitinių tropinių ligų skaičių.
Plačiau  
Gatvės maistas Tailande: saugu ar pavojinga?   print
Išsiruošę keliauti, tikimės įsimintinų įspūdžių ir nepaprastų patyrimų, o šalies kulinarinių ypatumų pažinimas yra neatsiejama kelionės dalis. Geriausias ( ir pigiausias) būdas susipažinti su autentiška Tailando virtuve – valgyti taip vadinamą „gatvės maistą“.
Plačiau  
Turtus tiroliečiams suneša kalnų nykštukai   print
Pietų Tirolis – šiaurės Italijos autonominė sritis, kurioje šnekama dviem valstybinėmis kalbomis: vokiečių ir italų. Vokiečių kalba gimtoji daugumai gyventojų, o itališkai šneka vos ketvirtadalis tiroliečių. Taigi itališkai čia vargiai susikalbėsite, o vokiškai mažai tesuprasite dėl tirolietiško dialekto.
Plačiau  
Kelionės – išbandymai sveikatai   print
Dauguma žmonių per atostogas keliauja, o kai kurie išvyksta į itin egzotiškus kraštus. Šiuo metu Londone gyvenantis kaunietis Donatas Puzaras aplankė 60 pasaulio šalių: keliavo po Europą, Afriką, Viduriniuosius Rytus, Aziją. Kelionių metu jis neretai susiduria su įvairiomis sveikatos problemomis, bet kuo daugiau keliauja, tuo daugiau patirties įgyja. Specialistai pataria: susiruošus į tolimą kelionę būtina imtis specialių apsaugos priemonių.
Plačiau  
Paslaptingoji Velykų sala   print
Velykų sala taip pradėta vadinti nuo tada, kai 1722 m. balandžio 5 d. per Kristaus prisikėlimo šventę ją pasiekė olandas Jakobas Rogevenas. Per kelerius metus salą aplankė ispanų ir Džeimso Kuko ekspedicijos. Ir dabar į šią unikalią planetos vietą traukia keliautojai iš visų šalių.
Plačiau  
Niagara – plati lygumų upė, virstanti griaustiniu   print
Jeigu jums pavyko pamatyti Niagarą – plačią šniokščiančią upę, virstančią griausti niu, galite didžiuotiis išvydę vieną iš dešimties pasaulio stebuklų. Daugeliui žmonių pabūti prie Niagaros krioklio – didžiausia gyvenimo svajonė.

Plačiau  
Tarp laukinės gamtos Balio saloje ir civilizacijos   print
Iš 13 677 tropinių salų, priklausančių Indonezijos archipelagui, Balio sala – ryškiausia ir egzotiškiausia su savo gigantiškomis orchidėjomis, laukinėmis beždžionėlėmis ir 30 laipsnių temperatūra ištisus metus.

Plačiau  
Keliautojo teisių atmintinė   print
Jei link savo atostogų tikslo šią vasarą vyksite lėktuvu ar traukiniu, nemalonių vežėjų pateiktų siurprizų padės išvengti keliautojų teises ginančios europinės taisyklės. Analogiškos teisių apsaugos reisinių laivų bei keltų keleiviams teks laukti iki 2012-ųjų, tuo tarpu dėl europinių autobusų keleivių teisių apsaugos taisyklių ES institucijos tebesidera.
Plačiau  


Reklama:

Svetainių kūrimas, seo paslaugossvetainių kūrimas, seo paslaugos

durys, medinės durys