2019 03 23, Šeštadienis Portalo filosofija   I  Bendradarbiavimas   I  Kontaktai   I  Atsakomybės ribojimas
              Portalas SVEIKATOS SODAS: Kuo arčiau Gamtos tuo daugiau sveikatos! 

Mažiau spam‘o – švaresnė galva.

img

 

PRAVARTU

      PIRMOJI PAGALBA

      KALENDORIUS

      DOPLERIO RADARAS

      PACIENTŲ TEISĖS

      ECHOSKOPIJA.LT

     „SVEIKATOS SODO“     VIDEO DIENORAŠTIS   

     ziedu piegāde
     Flower Delivery in Riga

 

    

 

Hey.lt - Nemokamas
 lankytojų skaitliukas
Šunų terapija pagal Plutą   print

Metų ir kelių mėnesių niūfaundlendas Plutas yra ne tik šeimininkų Meilės ir Antano Juškų numylėtinis. Plutas — terapinis šuo. Lietuvoje šunų terapija kol kas nėra įteisinta, nors užsienyje šunys yra pagalbininkai neįgaliųjų gydymo, reabilitacijos ir socializacijos procesuose. Šeimininkai su Plutu pas vaikus keliauja savo lėšomis.

Plačiau  
Mielas nykštukinis ilgaausis   print
Triušį kaip naminį gyvūną žmonės laiko palyginti nesenai. Tačiau dekoratyvinį triušį auginti nesudėtinga: tai specialiai išvesta triušių veislė, skirta laikyti namuose buto sąlygomis ir gyventi kartu su žmogumi.
Plačiau  
Kaip išmokyti kačiuką gerų manierų   print

Kačių šeimos atstovai – gracingi ir laisvamaniai gyvūnai. Pačios nepavojingiausios ir meiliausios šios rūšies atstovės naminės katės su žmonėmis gyvena jau labai seniai, bet nepaliauja stebinti sumanumu, išradingumu ir intelektu. Kaip tik dėl to dažnai ir kyla problemų.. 


Plačiau  
Dekoratyviniams triušiams reikia žaislų   print
Triušiai, visai kaip šunys ar katės, labai mėgsta žaisti. Nuolat narvelyje uždarytas ir nieko neveikiantis ilgaausis, galite būti tikri, kankinasi iš nuobodulio. Mat triušiams, ne mažiau nei kitiems naminiams augintiniams, reikalinga protinė ir fizinė stimuliacija ir bendravimas su šeimininku.
Plačiau  
Kodėl gi jums neįsigijus ir ežio?   print
Pasaulis pamišo: pastarąjį dešimtmetį vienais geidžiamiausių, populiariausių ir mylimiausių namų augintinių tampa spygliuotieji murmekliai - ežiai. Ne visur pasaulyje ežius leidžiama laikyti namuose kaip augintinius (pavyzdžiui, JAV, kurių gyventojai tiesiog pamišę dėl spygliuotųjų augintinių, tą draudžia net kelių valstijų įstatymai). Tačiau ten, kur leidžiama, jie kasmet tampa vis populiaresni.
Plačiau  
Lietuvos elito žaisliukai   print

Prancūzijoje Jorkšyro terjerų gerbėjai augina po kelis šunelius vienu metu. Motyvas: kiekvienas šeimos narys turi turėti savo "jorką" - kaip ir savo šlepetes. Toje šalyje jie taip ir vadinami - "naminės šlepetės".

Plačiau  
Kad katytė namuose jaustųsi jaukiai   print
Ar galima kates laikyti kartu su kitais naminiais gyvūnais? Žinoma, tačiau nedera užmiršti, kad katė yra medžiotoja, ir auklėjimas nepadės atsikratyti šio instinkto. Paleisdami žiurkėną ant grindų nemanykite, kad katė supras, jog jis yra šeimos narys.
Plačiau  
Ramus pasaulio sargas   print
Šį augintinį namuose laiko nedaugelis. Ir visai ne todėl, kad tai labai savotiškas gyvūnas. Tiesiog sausumos vėžlį šiandien įsigyti nėra paprasta. Visoje Europoje šie egzotiški gyvūnai griežtai saugomi. Mat pastaraisiais metais jie buvo tiesiog masiškai renkami parduoti ne tik jų mylėtojams. Sunku patikėti, tačiau iš jų šarvų gaminami juvelyriniai dirbiniai, iš mėsos - gurmaniški patiekalai.
Plačiau  
Povandeniniai vilkai   print
Nė viena akvariumo žuvis neturi tiek apie save vos ne legendomis virtusių istorijų, kaip visiems žinoma piranija. Daug nuomonių ir samprotavimų apie šią žuvį - prieštaringi, neturintys jokio realaus pagrindo.
Plačiau  
Arkliukai, kurie nekaustomi   print
Jei reikėtų rinkti keisčiausią žuvų pasaulio atstovą, jūrų arkliukas konkurentus nugalėtų be kovos. Ši žuvis plaukioja stačia, neturi nei žvynų, nei uodegos peleko. Tiesa, dėl tokių sandaros ypatumų jūrų arkliukas negali greitai plaukioti, todėl dažniausiai leidžiasi nešamas srovės.
Plačiau  


Reklama:

Svetainių kūrimas, seo paslaugossvetainių kūrimas, seo paslaugos

durys, medinės durys