2019 02 22, Penktadienis Portalo filosofija   I  Bendradarbiavimas   I  Kontaktai   I  Atsakomybės ribojimas
              Portalas SVEIKATOS SODAS: Kuo arčiau Gamtos tuo daugiau sveikatos! 

Mažiau spam‘o – švaresnė galva.

img

 

PRAVARTU

      PIRMOJI PAGALBA

      KALENDORIUS

      DOPLERIO RADARAS

      PACIENTŲ TEISĖS

      ECHOSKOPIJA.LT

     „SVEIKATOS SODO“     VIDEO DIENORAŠTIS   

     ziedu piegāde
     Flower Delivery in Riga

 

    

 

Hey.lt - Nemokamas
 lankytojų skaitliukas
  print

Už straipsnių, komentarų, konsultacijų, kurie pateikti portale "Sveikatos sodas", panaudojimą atsakingas pats paslaugos vartotojas. Dėl straipsniuose aprašytų gydymo ar sveikatingumo metodų taikymo ir vaistų vartojimo kreipkitės patarimo į savo gydytoją.

Portalo "Sveikatos sodas" pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. Portalas "Sveikatos sodas" gali atlikti pakeitimus ar pataisas bet kuriuo metu. "Sveikatos sodas" nėra atsakingas už svetainių, į kurias pateiktos nuorodos portale, turinį.

"Sveikatos sodas" negarantuoja, kad paslaugos funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad defektai bus ištaisyti ar kad paslauga bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi paslauga, yra išimtinai jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai, jūs tai pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.

"Sveikatos sodas" nekontroliuoja tinklapių, į kuriuos veda pateikiamos nuorodos, ir neatsako už jokių tokių portalų turinį, įskaitant ir turinį tinklapių, į kuriuos veda pateikiamos nuorodos, ir pakeitimus ar atnaujinimus tuose tinklapiuose. Jeigu pastebėjote informaciją ar nuorodą, kuri gali pažeisti LR įstatymus ar pažeidžia autorines teises, prašome pranešti el.paštu sveikatossodas@hotmail.com Tokia informacija ar nuoroda "Sveikatos sode" bus pašalinta.


 Reklama:

Svetainių kūrimas, seo paslaugossvetainių kūrimas, seo paslaugos

durys, medinės durys