2019 03 23, Šeštadienis Portalo filosofija   I  Bendradarbiavimas   I  Kontaktai   I  Atsakomybės ribojimas
              Portalas SVEIKATOS SODAS: Kuo arčiau Gamtos tuo daugiau sveikatos! 

Mažiau spam‘o – švaresnė galva.

img

 

PRAVARTU

      PIRMOJI PAGALBA

      KALENDORIUS

      DOPLERIO RADARAS

      PACIENTŲ TEISĖS

      ECHOSKOPIJA.LT

     „SVEIKATOS SODO“     VIDEO DIENORAŠTIS   

     ziedu piegāde
     Flower Delivery in Riga

 

    

 

Hey.lt - Nemokamas
 lankytojų skaitliukas
Pirmosios pagalbos atmintinė   print

Cukrinis diabetas, epilepsija, insultas, miokardo infarktas, bronchų spazmai, organizmo intoksikacija, trauma, apsinuodijimas gaisro metu, šilumos smūgis, anafilaksinis šokas, kolapsas, žaibo smūgis, apnėja.

Plačiau  
Ką reikia žinoti apie vabzdžių įkandimus?   print
Šiltuoju metu suaktyvėja gamtos gyventojai: uodai, bitės, vapsvos, kamanės, akliai ir kt. Vasarą daugiau laiko praleidžiame lauke, todėl reikėtų pasisaugoti vabzdžių įgėlimų, nes atostogas ar savaitgalio poilsį gamtoje sparnuoti sutvėrimai gali nepataisomai sugadinti.
Plačiau  
Ką daryti įgėlus bitei ?   print
Sušilus orams, daug laiko praleidžiame soduose, sodybose, prie vandens telkinių. Buvimą gamtoje neretai apkartina įvairiausi vabzdžiai, uodai, bitės, vapsvos ir kt.
Plačiau  
Kaip apsisaugoti nuo karščio?   print

Svarbiausia – tinkamai apsirengti. Dėvėkite lengvus medvilninius drabužius, venkite drabužių iš sintetinių audinių, avalynę rinkitės odinę, nepamirškite galvos apdangalų. Ribokite fizinį aktyvumą. Sodo, daržo bei kitus ūkio darbus geriau atlikite anksti ryte arba vakare. Poilsiaujant gamtoje – pasirinkite vietą pavėsyje, būkite po skėčiais, ribokite buvimo laiką atviroje saulėje.

Plačiau  
Atsargiai: karščiai gali rimtai pakenkti sveikatai   print
Vasaros karščio bangų įtakoje, aplinkos temperatūra pasiekia neįprastus lygius, ir tokia situacija gali trukti kelias dienas ar kelias savaites.
Plačiau  
Ką daryti, kol atvyks greitoji medicinos pagalba   print
Vasarą dauguma žmonių keliauja: vieni į gamtą, kaimo sodybą ar pažintinę kelionę po Lietuvą, kiti į užsienį. Kiekvienas gali patekti į situaciją: gresia pavojus sveikatai arba gyvybei, o vaistų neturi, ir medikai toli. Verta atminti, kad mūsų organizmas – tai tarsi kompiuteris, kuriame slypi pakankamai „mygtukų“, padedančių valdyti tam tikras funkcijas. Svarbiausia žinoti, kaip padėti sau ir artimajam, kol atvyks medikai.
Plačiau  
Kuo gelbėtis nuo karščiavimo?   print
Staiga apėmė silpnumas, ėmė krėsti šaltis, „laužyti“ kaulus. O pasimatavus temperatūrą, termometras rodo per 39 laipsnius! Beje, prieš griebiantis temperatūrą mažinančių vaistų, verta pagalvoti ir apie specialistų patarimus.
Plačiau  
Pagalba staiga nualpus   print
Nualpstama dažniausiai patyrus kokį nors emocinį sukrėtimą. Pavyzdžiui, per skausmingą procedūrą, ilgai būnant tvankioje patalpoje, ištikus stresui. Neretai moterys trumpam praranda sąmonę dėl netinkamų drabužių ir jų priedų. Ir ne tik dėl korsetų ar ankštų liemenėlių, bet ir dėl pernelyg siaurų kelnių, elastinių diržų.
Plačiau  
Kaip suleisti vaistus   print
Ketinant leisti vaistus į raumenis, pirmiausia reikia paruošti vaistus. Jeigu jie stiklinėje ampulėje, reikia jos kaklelio pagrindą pabrūžinti specialia dildele, paskui suimti jį švaria marline servetėle ir nulaužti. Jei vaistai buteliuke, kurio guminis kamštelis padengtas metaliniu gaubteliu, pirmiausia reikia jį nuimti.
Plačiau  
Pirmoji pagalba nusideginus   print

Viena iš dažniausiai paplitusių traumų - plaštakų nudegimas. Nusideginti galima neatsargiai gaminant valgį, kuriant laužą, kepant šašlykus, lyginant ir kt. Kada ir kaip bus suteikta pirmoji pagalba, lems žaizdos gijimą.

Plačiau  


Reklama:

Svetainių kūrimas, seo paslaugossvetainių kūrimas, seo paslaugos

durys, medinės durys