2019 01 24, Ketvirtadienis Portalo filosofija   I  Bendradarbiavimas   I  Kontaktai   I  Atsakomybės ribojimas
              Portalas SVEIKATOS SODAS: Kuo arčiau Gamtos tuo daugiau sveikatos! 

Mažiau spam‘o – švaresnė galva.

img

 

PRAVARTU

       PIRMOJI PAGALBA

         KALENDORIUS

      DOPLERIO RADARAS

      PACIENTŲ TEISĖS

      ECHOSKOPIJA.LT

       AKIŲ KLINIKA

       DIETOSCENTRAS.LT

 „SVEIKATOS SODO“     VIDEO DIENORAŠTIS   

ziedu piegāde
Flower Delivery in Riga

 

Hey.lt - Nemokamas
 lankytojų skaitliukas
Erekcijos sutrikimai – mirtinų ligų pranašas   print
Lietuvoje daugiau kaip pusė 55-erių ir vyresnių vyrų serga kraujotakos sistemos ligomis, infarktą patiria 35–40-mečiai. Daugelis jų būtų išvengę sunkių padarinių, jeigu būtų atkreipę dėmesį į pirmuosius ligos simptomus ir kreipęsi pagalbos į specialistus.

O jie teigia, kad pirmasis simptomas, kuris patikimai nurodo į beprasidedančias sunkias ligas – erekcijos sutrikimas. Laiku pradėjus gydyti kraujagysles, galima išvengti mirtinai pavojingų ligų.

„Nepakankama erekcija – rimtas įspėjimas, kad būtina keisti gyvenseną, taip pat išdrįsti apsilankyti pas gydytojus, – teigia Vilniaus universiteto Santariškių klinikų Vidaus ligų diagnostikos skyriaus vedėja gydytoja kardiologė dr. Aušra Marcijonienė. – Tai gali būti pirmasis aterosklerozinių pakitimų kraujagyslėse simptomas.“

Pasak Lietuvos seksualinės medicinos draugijos prezidento dr. Roberto Adomaičio, taip yra todėl, kad varpos kraujagyslės, palyginti su širdies kraujagyslėms, yra daug ilgesnės ir daug siauresnės. Tad greičiau nukenčia nuo rūkymo, nuo per didelio cholesterolio kiekio kraujyje, cukrinio diabeto.

Deja, į gydytojus kreipiasi tik labai nedidelė dalis – mažiau negu 10 proc. įvairaus stiprumo erekcijos sutrikimų varginamų vyrų. Erekcijos sutrikimų gali turėti daugiau kaip pusė visų vyresnių kaip 50-ties metų stipriosios lyties atstovų. Tačiau specialistai teigia, jog ši negalia kankina ir vis daugiau jaunesnio amžiaus vyrų – infarktus ar insultus patiria 35-erių – 40 metų vyrai, vadinasi, erekcijos sutrikimų jie jau galėjo patirti būdami dešimtmečiu jaunesni.

Tuo tarpu seksologas psichoterapeutas Viktoras Šapurovas įsitikinęs, kad lytinis gyvenimas yra vienas iš trijų svarbiausių komponentų, kartu su emociniu bei dvasiniu bendravimu, kurie padeda sukurti šeimos laimę.

Pixabay.com - Gerd Altmann nuotr.

Atgal  

Dėl straipsniuose aprašytų gydymo, sveikatingumo metodų taikymo ar vaistų vartojimo portalas SVEIKATOS SODAS neatsako. Kreipkitės patarimo pas savo gydytoją, vaistininką ar tos srities specialistą. 
Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami portalo SVEIKATOS SODAS autorinę medžiagą įdėkite aktyvią nuorodą www.sveikatossodas.ltReklama: Stogų įrengimas Trinkelių klojimas Panevėžyje Plastikiniai langai Medinės durys Mediniai langai Grindinio trinkelės Permanentinis makiažas Vilniuje

Svetainių kūrimas, seo paslaugossvetainių kūrimas, seo paslaugos

durys, medinės durys