2019 02 22, Penktadienis Portalo filosofija   I  Bendradarbiavimas   I  Kontaktai   I  Atsakomybės ribojimas
              Portalas SVEIKATOS SODAS: Kuo arčiau Gamtos tuo daugiau sveikatos! 

Mažiau spam‘o – švaresnė galva.

img

 

PRAVARTU

      PIRMOJI PAGALBA

      KALENDORIUS

      DOPLERIO RADARAS

      PACIENTŲ TEISĖS

      ECHOSKOPIJA.LT

     „SVEIKATOS SODO“     VIDEO DIENORAŠTIS   

     ziedu piegāde
     Flower Delivery in Riga

 

    

 

Hey.lt - Nemokamas
 lankytojų skaitliukas
Mokslininkai sukūrė dirbtinį kraują   print
2007-05-14
Mokslininkai iš plastiko sukūrė dirbtinį kraują, kuris galėtų būti naudojamas kaip pakaitalas skubiais atvejais, praneša bbc.co.uk.
Šefildo universiteto mokslininkai pranešė, kad jų kūrinys galėtų būti didelis privalumas karo zonose. Jie teigia, kad dirbtinis kraujas yra lengvas gabenti, jo nereikia laikyti šaltai ir jis gali būti saugomas ilgesnį laiką.

Naujasis kraujas sudarytas iš plastinių molekulių, kurių branduolyje yra geležies atomas, panašus į hemoglobiną, kurios gali išnešioti deguonį po kūną.

Mokslininkai teigia, kad dirbtinis kraujas gali būti pigiai pagaminamas ir kad jie ieško papildomo finansavimo galutiniam prototipui, kuris būtų tinkamas biologiniams bandymams, kurti.

DELFI
Atgal  

Dėl straipsniuose aprašytų gydymo, sveikatingumo metodų taikymo ar vaistų vartojimo portalas SVEIKATOS SODAS neatsako. Kreipkitės patarimo pas savo gydytoją, vaistininką ar tos srities specialistą. 
Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami portalo SVEIKATOS SODAS autorinę medžiagą įdėkite aktyvią nuorodą www.sveikatossodas.ltReklama:

Svetainių kūrimas, seo paslaugossvetainių kūrimas, seo paslaugos

durys, medinės durys