2019 02 22, Penktadienis Portalo filosofija   I  Bendradarbiavimas   I  Kontaktai   I  Atsakomybės ribojimas
              Portalas SVEIKATOS SODAS: Kuo arčiau Gamtos tuo daugiau sveikatos! 

Mažiau spam‘o – švaresnė galva.

img

 

PRAVARTU

      PIRMOJI PAGALBA

      KALENDORIUS

      DOPLERIO RADARAS

      PACIENTŲ TEISĖS

      ECHOSKOPIJA.LT

     „SVEIKATOS SODO“     VIDEO DIENORAŠTIS   

     ziedu piegāde
     Flower Delivery in Riga

 

    

 

Hey.lt - Nemokamas
 lankytojų skaitliukas
Juokas didina motinos pieno gydomąjį poveikį   print
2007-06-20
Juokas garsėja savo gydomosiomis savybėmis. Dabar paaiškėjo, kad jis taip pat gerina motinos pieno gebėjimą slopinti odos alergijas, rašo „New Scientist“. Krūtimi maitinami kūdikių, sergančių egzema, simptomai buvo silpnesni, jei jų motinoms teko juoktis keletą valandų prieš maitinimą, tvirtina tyrimą atlikęs Moriguchi-Keijinkai ligoninės (Japonija) mokslininkas Hajime Kimata.
Jis motinoms, maitinančioms krūtimi, rodė arba filmą su Čarliu Čaplinu, arba jokių emocijų nesukeliančias orų prognozes. Po to praėjus tam tikram laikui kelis kartus buvo imami pieno mėginiai. Po filmo arba prognozių žiūrėjimo pamaitinus kūdikius, buvo kiekybiškai vertinamos mažylių alerginės reakcijos į lateksą ir dulkių erkes.

Tiems kūdikiams, kurių motinos juokėsi žiūrėdamos filmą apie Čapliną, alerginės reakcijos buvo daug silpnesnės. Visi tyrime dalyvavę kūdikiai ir jų motinos sirgo nestipria atopine egzema – pačia dažniausia egzemos forma.

H.Kimata taip pat nustatė, kad juoko dozę gavusių motinų piene yra daugiau melatonino. Šis hormonas siejamas su atsipalaidavimu, o sergant egzema šio junginio kiekis organizme sumažėja.

„Būtų gerai išsiaiškinti, ar 15 minučių kasdienio juoko gali ilgam laikui susilpninti alergines reakcijas mamoms ir kūdikiams“, - sakė Merilendo universiteto (JAV) Medicinos centro mokslininkas Michaelas Milleris, tiriantis juoko poveikį širdies ligoms.

www.DELFI.lt
Atgal  

Dėl straipsniuose aprašytų gydymo, sveikatingumo metodų taikymo ar vaistų vartojimo portalas SVEIKATOS SODAS neatsako. Kreipkitės patarimo pas savo gydytoją, vaistininką ar tos srities specialistą. 
Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami portalo SVEIKATOS SODAS autorinę medžiagą įdėkite aktyvią nuorodą www.sveikatossodas.ltReklama:

Svetainių kūrimas, seo paslaugossvetainių kūrimas, seo paslaugos

durys, medinės durys