2019 01 22, Antradienis Portalo filosofija   I  Bendradarbiavimas   I  Kontaktai   I  Atsakomybės ribojimas
              Portalas SVEIKATOS SODAS: Kuo arčiau Gamtos tuo daugiau sveikatos! 

Mažiau spam‘o – švaresnė galva.

img

 

PRAVARTU

       PIRMOJI PAGALBA

         KALENDORIUS

      DOPLERIO RADARAS

      PACIENTŲ TEISĖS

      ECHOSKOPIJA.LT

       AKIŲ KLINIKA

       DIETOSCENTRAS.LT

 „SVEIKATOS SODO“     VIDEO DIENORAŠTIS   

ziedu piegāde
Flower Delivery in Riga

 

Hey.lt - Nemokamas
 lankytojų skaitliukas
Išvargusiai odai atgaivinti   print
2015-03-02
Po žiemos ne vienas pastebi, kad ir oda būna išsausėjusi, ir paakiai pavargę, ir plaukai nebežvilga. Jei taip yra ir jums, maža to – jei saugote gamtą ir domitės ekologija ar nepasitikite parduotuvėse įsigyjamų kosmetikos prekių kokybe, šie patarimai kuo puikiausiai tiks.

Rankų sausumas

Sumaišykite pomidorų sultis su žaliųjų ar paprastų citrinų sultimis bei šiek tiek glicerino. Gautą masę įmasažuokite į rankas, jei jūsų rankų oda yra šiurkšti.

Sumaišykite trečdalį puodelio glicerino, du trečdalius puodelio rožių vandens ir viską labai labai gerai išmaišykite. Gauta mase tepkite savo rankas kiek galėdama dažniau. Masę laikykite vėsioje bei drėgnoje vietoje. Tai puikus maitinamasis kremas.

30 g medaus, vieno kiaušinio baltymą, vieną arbatinį šaukštelį glicerino, šiek tiek miežių miltelių sudėkite į dubenėlį ir labai gerai išmaišykite. Gauta mase tepkite rankas. Jos taps itin minkštos ir švelnios.

Plaukų priežiūra

Paimkite dviejų kiaušinių baltymus ir pridėkite šiek tiek boro miltelių. Patepkite gautu mišiniu galvos odą ir nuplaukite po pusvalandžio ar valandos. Šis mišinys puikiai nušvarins plaukus ir jie vėl sveikai spindės.

Paimkite vieną stiklinę romo, įmuškite du kiaušinius. Viską kuo geriausiai išmaišykite ir gautu mišiniu ištepkite plaukus. Po penkiolikos minučių nuplaukite šiltu vandeniu.

Pavirinkite arbatos lapelius vandenyje ir tokiu vandeniu išplaukite galvą. Taip apsaugosite plaukus nuo slinkimo. Jei dar į arbatą įlašinsite žaliųjų ar paprastų citrinų sulčių, plaukai pradės blizgėti.

 

Lemon...Freeimages.com - Zsuzsa N.K. nuotr.


Sugrūskite kelis bazilikų lapelius ir ištepkite šia mase galvos odą. Tai išnaikina utėles.

Imkite keturis arbatinius šaukštelius kokosų pieno, įlašinkite žaliųjų ar paprastų citrinų sulčių ir gautu mišiniu ištepkite galvos odą. Tai padeda sustabdyti plaukų slinkimą. Kartokite šią procedūrą kas savaitę. Mišinį ant galvos palaikykite apie pusvalandį, tuomet išplaukite.

Alyvuogių aliejus pašalina veido, plaukų bei odos sausumą. Įmasažuokite alyvuogių aliejaus į plaukus prieš plaudami galvą – tai suveiks kaip kondicionierius. Apskritai, alyvuogių aliejumi galite pamaitinti savo nagus, kojų bei rankų odą, lūpas ir veidą.

Nuovargio žymės

Paimkite pavirintos žaliosios arbatos tirščių, pridėkite sutrinto ledo, padarykite nedidelius „kotletukus“ ir dėkite ant akių. Toks derinys pašalina akių nuovargį ir suteikia joms spindesio.

Imkite keturis arbatinius šaukštelius žaliųjų citrinų sulčių, pamirkykite vatos tamponėlius į šias sultis ir užsidėkite ant pavargusių akių vokų bei paakių – ir nuovargio kaip nebūta.

Pavargusioms bei paraudusioms akims tiks šaltame nugriebtame piene pamirkyti vatos tamponėliai. Palaikykite juos ant akių vokų dešimt minučių. Nuplaukite veidą šiltu, o po to – šaltu vandeniu.

Jei paakiai patinę, dėkite ant jų šiek tiek pašaldytus arbatos maišelius.

Jei norite pašalinti juodus ratilus, perpjaukite per pusę šviežią figą ir uždėkite ant akių.

Jei norite pašalinti nuovargio žymes, atgaivinti nuvargusias akis, ant kiekvienos akies užsidėkite po skiltelę šalto agurko.

Parengė Klementina Puolikaitė-Guobė

Freeimages.com  - Ali Farid nuotr.

 

Atgal  

Dėl straipsniuose aprašytų gydymo, sveikatingumo metodų taikymo ar vaistų vartojimo portalas SVEIKATOS SODAS neatsako. Kreipkitės patarimo pas savo gydytoją, vaistininką ar tos srities specialistą. 
Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami portalo SVEIKATOS SODAS autorinę medžiagą įdėkite aktyvią nuorodą www.sveikatossodas.ltReklama: Stogų įrengimas Trinkelių klojimas Panevėžyje Plastikiniai langai Medinės durys Mediniai langai Grindinio trinkelės Permanentinis makiažas Vilniuje

Svetainių kūrimas, seo paslaugossvetainių kūrimas, seo paslaugos

durys, medinės durys