2019 03 23, Šeštadienis Portalo filosofija   I  Bendradarbiavimas   I  Kontaktai   I  Atsakomybės ribojimas
              Portalas SVEIKATOS SODAS: Kuo arčiau Gamtos tuo daugiau sveikatos! 

Mažiau spam‘o – švaresnė galva.

img

 

PRAVARTU

      PIRMOJI PAGALBA

      KALENDORIUS

      DOPLERIO RADARAS

      PACIENTŲ TEISĖS

      ECHOSKOPIJA.LT

     „SVEIKATOS SODO“     VIDEO DIENORAŠTIS   

     ziedu piegāde
     Flower Delivery in Riga

 

    

 

Hey.lt - Nemokamas
 lankytojų skaitliukas
Magiškas augalas   print
2013-11-19
Trikertė žvaginė vertinga, nes stabdo kraujavimą iš visur – iš plaučių, inkstų, šlapimo pūslės. Ji padeda moterims spręsti ginekologines problemas.

Net jei gydytojas yra paskyręs vaistų, nereikėtų užmiršti šio augalo ir vartoti jį su vaistais. Yra įvairių receptų, bet svarbiausi – iš šviežių augalų. Baltą trikertės žvaginės žiedą galima sumalti, išspausti sultis ir vartoti po arbatinį šaukštelį 3–4 kartus per dieną maždaug 20 dienų.

Sultis galima ir užkonservuoti – įpilti į jas 80 laipsnių spirito (3 dalys sulčių ir 1 dalis spirito) bei laikyti šaldytuve. Net po gimdymo, kai galimi papildomi kraujavimai, tinka trikertės žvaginės: vienas šaukštas šių žolių užplikomas viena stikline vandens ir geriama po pusę stiklinės 2 kartus per dieną, ir taip daroma 21 dieną.

Šis augalas turi ir uždegimą slopinančių savybių, skatina regeneraciją. Jei vargina didelis kraujospūdis, kalti gali būti inkstai, tada irgi gali praversti trikertės žvaginės. Į butelį pridėkite du trečdalius trikerčių žvaginių ir, užpylę jas degtine iki pat viršaus, palaikykite dvi savaites. Užpilo galima gerti po valgomąjį šaukštą 3 kartus per dieną. Trikertė žvaginė labai plačiai naudojama ir lietuvių tautosakoje įvardijama kaip turinti magiškos galios.

Virgilijus Skirkevičius ,

žolininkas

 

Vikipedija -Shizhao nuotr.

Atgal  

Dėl straipsniuose aprašytų gydymo, sveikatingumo metodų taikymo ar vaistų vartojimo portalas SVEIKATOS SODAS neatsako. Kreipkitės patarimo pas savo gydytoją, vaistininką ar tos srities specialistą. 
Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami portalo SVEIKATOS SODAS autorinę medžiagą įdėkite aktyvią nuorodą www.sveikatossodas.ltReklama:

Svetainių kūrimas, seo paslaugossvetainių kūrimas, seo paslaugos

durys, medinės durys